Se holdplan

Vi glæder os til at se på dig et af vores 80 hold på husets holdtræningsplan
Bliv medlemSpil Badminton

noshow
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Dorthe K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:30 - 10:30 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Familietons Christian Strandgaard Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:30 - 11:30 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Christian Strandgaard Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndag Frederik Agge Ronex Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:30 Blå mandag - Spinghal Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:30 Blå mandag - Springhal Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:30 Blå mandag - Spinghal Idrætslokaler: Springhal Book
14:00 - 15:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 Yoga Gravid Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 18:00 Klatring Rasmus F. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:15 - 18:15 Coach by Color - Bike Christina B Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 3Fit Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:30 - 20:45 Yoga øvet Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 07:55 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft Intro Karoline W. Fitness lokalet Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 SeniorKraft yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form Karoline W. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft motion Karoline W. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Yoga Flow Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 3Fit® Gitte M. Idrætslokaler: Hal D Book
17:15 - 18:15 Yoga Yin Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Gitte M. Idrætslokaler: Hal D Book
18:15 - 19:15 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:15 - 19:15 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:15 - 19:30 Ashtanga Yoga Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 20:00 Klatring Casper Werge Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:15 - 20:15 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Maj K.R. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 Yoga let øvet Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Tilde R. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 17:30 Fitness programlægning Marie Louise Fitnessområdet Book
17:00 - 18:00 DanceFit Carina B. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 18:30 Yoga for alle Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:00 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
17:45 - 19:00 Coach by Color - Bike Tilde R. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie Louise Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Old school Step Pernille S. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 18:30 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:30 - 20:00 Yoga let øvet Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 19:00 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
19:00 - 20:00 Box Fit Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft yoga Stephany I Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Karoline W. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Stræk og meditation Karoline W. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 13:30 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:30 - 14:00 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:30 - 16:30 Kids Yoga 10-15 år Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Maj K.R. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Anna Aa. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:30 - 19:00 Yoga let øvet Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:45 - 18:45 Coach by Color - Bike Anna Aa. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 3Fit® Maj K.R. Udendørs. Book
18:30 - 20:00 Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Yoga - Mor i Form Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 TRX Gitte M. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 Yoga for alle Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 3Fit® Gitte M. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 TRX Intro Anne H. Idrætslokaler: Hal D Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Yoga Flow Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 3Fit® Anne H. Idrætslokaler: Hal D Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Cecilia B. H. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Familietons Cecilia B. H. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Dorthe K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:30 - 10:30 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Familietons Stinne Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:30 - 11:30 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Stinne Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndag Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Yoga for alle Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Husets instruktør Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:30 Blå mandag - Spinghal Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:30 Blå mandag - Springhal Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:30 Blå mandag - Spinghal Idrætslokaler: Springhal Book
14:00 - 15:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 17:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 18:00 Klatring Rasmus F. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:15 - 18:15 Coach by Color - Bike Christina B Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 3Fit Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sofie M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:30 - 20:45 Yoga øvet Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:30 - 08:25 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 SeniorKraft yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Mor i Form Karoline W. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft motion Karoline W. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Yoga Flow Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 3Fit® Gitte M. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:15 - 18:15 Yoga Yin Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Gitte M. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:15 - 19:15 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:15 - 19:30 Ashtanga Yoga Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 20:00 Klatring Casper Werge Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:15 - 20:15 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 09:30 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Maj K.R. Fitnessområdet Book
16:30 - 17:30 Yoga let øvet Sofie M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Tilde R. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 17:30 Fitness programlægning Marie Louise Fitnessområdet Book
17:30 - 18:00 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie Louise Idrætslokaler: Hal D Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft yoga Stephany I Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Karoline W. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 13:30 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:30 - 14:00 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:30 KidFit fitness Maj K.R. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Anna Aa. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 19:00 Yoga let øvet Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Seniorkraft - Motion Susie J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Yoga - Mor i Form Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Patrick BA Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Patrick BA Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Linda G. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 18:00 Klatring Signe S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:15 - 10:00 TRX Husets instruktør Idrætslokaler: Hal D Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:30 - 12:30 Familietons Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:30 - 10:30 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Familietons Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
10:30 - 11:30 TRX Øvede Husets instruktør Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndag Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Karoline W. Idrætslokaler: Hal D Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:30 Blå mandag - Spinghal Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:30 Blå mandag - Springhal Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:30 Blå mandag - Spinghal Idrætslokaler: Springhal Book
14:00 - 15:30 Blå mandag - Klatring Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 18:00 Klatring Rasmus F. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Christina B Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
18:00 - 19:00 3Fit Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:30 - 20:45 Yoga øvet Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:30 - 08:25 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft motion Karoline W. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 3Fit® Gitte M. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:15 - 18:15 Yoga Yin Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Gitte M. Idrætslokaler: Hal D Book
18:15 - 19:15 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:15 - 19:30 Ashtanga Yoga Phine W. K. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:15 - 19:15 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 20:00 Klatring Casper Werge Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:15 - 20:15 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 09:30 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Maj K.R. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Tilde R. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 Yoga let øvet Sofie M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 17:30 Fitness programlægning Marie Louise Fitnessområdet Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 18:00 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie Louise Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft yoga Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Karoline W. Idrætslokaler: Hal D Book
10:15 - 11:15 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Stræk og meditation Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 13:30 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
13:30 - 14:00 Fitness programlægning Karoline W. Fitnessområdet Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:30 KidFit fitness Maj K.R. Fitnessområdet Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Anna Aa. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Seniorkraft - Motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Yoga - Mor i Form Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Patrick BA Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 18:00 Klatring Signe S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Linda G. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Patrick BA Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:15 - 10:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:15 - 10:00 TRX Husets instruktør Idrætslokaler: Hal D Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Yoga Flow Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Familietons Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI-Huset kan du booke badmintonbaner på klippekort. Det betyder, at du selv bestemmer
hvornår og hvor tit du vil spille.