Se holdplan

Vi glæder os til at se på dig et af vores hold på husets holdtræningsplan
Bliv medlemSpil Badminton

noshow
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:45 - 08:45 TRX Level II Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susanne M. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Bike Susanne M. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 11:55 Fitness programlægning Susanne M. Fitness Book
11:30 - 12:30 Yoga - Mor i form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft Yoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Akt. 1 Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 12:25 Fitness programlægning Susanne M. Fitness Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 TRX Level II Sophie K. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:30 Klatring Husets instruktør Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:15 - 18:15 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 TRX Level I Sophie K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:45 - 20:45 Blid Yoga Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:30 - 08:30 Coach By Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 TRX Level II Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Coach By Color - Bike Laura A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 TRX - seniorkraft motion Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 TRX Level II Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 09:30 Bike ÅBENT HUS Tilde R. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 09:30 TRX Level II ÅBENT HUS Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 09:30 3Fit® ÅBENT HUS Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 09:30 Yoga let øvet ÅBENT HUS Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:40 - 10:10 Bike ÅBENT HUS Tilde R. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:40 - 10:10 TRX Level I ÅBENT HUS Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:40 - 10:10 3Fit® ÅBENT HUS Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:40 - 10:10 Yoga for alle ÅBENT HUS Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:20 - 10:50 Zumba ÅBENT HUS Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:20 - 10:50 TRX Level II ÅBENT HUS Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:20 - 10:50 Yoga Yin ÅBENT HUS Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Cecilia B. P. Idrætslokaler: Springhal Book
10:50 - 11:20 Zumba ÅBENT HUS Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 11:30 TRX Level I ÅBENT HUS Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 11:30 Yoga for alle ÅBENT HUS Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Familietons Cecilia B. P. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 TRX Level II Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Dorthe K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Yoga let øvet Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 3Fit® Camilla P. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX Level II Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Mathilde A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft cirkeltræning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 TRX Level II Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft Yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Yoga gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 18:00 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 TRX Level I Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Yoga yin Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:30 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Pilates Intro Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 19:30 3Fit® Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Blid Yoga Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 Coach By Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susie J. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Bike Mathilde A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Level II Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:15 - 18:15 Yoga for alle Claudine Rasmussen Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:15 - 17:40 Fitness programlægning Camilla P. Fitness Book
17:45 - 18:10 Fitness programlægning Camilla P. Fitness Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Yoga Yin Claudine Rasmussen Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Step begynder Gitte H. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Coach By Color - Bike Susanne M. Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 3Fit® Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:15 - 09:45 Energi til livet - Introsamtale Susanne M. Reception Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Seniorkraft motion Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Mediyoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Yoga Yin Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 TRX Level I Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Coach By Color - Bike Laura A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Hal A Book
17:15 - 18:30 Yoga let øvet Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 19:30 3Fit® Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:45 - 08:45 TRX Level II Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Bike Susanne M. Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Yoga - Mor i form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft Yoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Akt. 1 Book
11:30 - 11:55 Fitness programlægning Susanne M. Fitness Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 12:25 Fitness programlægning Susanne M. Fitness Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 TRX Level II Sophie K. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:30 Klatring Husets instruktør Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:15 - 18:15 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 TRX Level I Sophie K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:45 - 20:45 Blid Yoga Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:30 - 08:30 Coach By Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach By Color - Bike Laura A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 TRX Level II Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX - seniorkraft motion Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 TRX Level II Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 3Fit® Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Laura A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 TRX Level I Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Familietons Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 TRX Level II Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga let øvet Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX Level II Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft cirkeltræning Katrine A. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Mathilde A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 TRX Level II Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft Yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Akt. 1 Book
11:30 - 12:30 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 TRX Level I Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:30 - 18:00 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Yoga yin Stine N. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 18:30 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Pilates Intro Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:30 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:30 - 19:30 3Fit® Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Blid Yoga Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 Coach By Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Bike Mathilde A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Level II Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:15 - 17:40 Fitness programlægning Camilla P. Fitness Book
17:15 - 18:15 Yoga for alle Claudine Rasmussen Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:45 - 18:10 Fitness programlægning Camilla P. Fitness Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:15 - 19:15 Yoga Yin Claudine Rasmussen Idrætslokaler: Akt. 1 Book
19:00 - 20:00 Step begynder Gitte H. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Coach By Color - Bike Susanne M. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 3Fit® Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:15 - 09:45 Energi til livet - Introsamtale Susanne M. Reception Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:15 - 11:15 Seniorkraft motion Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:30 - 12:30 Mediyoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Akt. 1 Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Yoga Yin Bree Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:30 - 17:30 TRX Level I Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Coach By Color - Bike Laura A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:15 - 18:30 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:30 - 19:30 3Fit® Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:45 - 08:45 TRX Level II Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Bike Susanne M. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga - Mor i form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 11:55 Fitness programlægning Susanne M. Fitness Book
12:00 - 12:25 Fitness programlægning Susanne M. Fitness Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:30 - 17:30 TRX Level II Sophie K. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:15 - 18:15 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 TRX Level I Sophie K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:15 - 19:15 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:45 - 20:45 Blid Yoga Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:30 - 08:30 Coach By Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 TRX Level II Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach By Color - Bike Laura A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 TRX - seniorkraft motion Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Springhal Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 TRX Level II Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 TRX Level I Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Familietons Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 TRX Level II Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga let øvet Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX Level II Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Mathilde A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft cirkeltræning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft Yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX Level II Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Yoga gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 18:00 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 TRX Level I Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Yoga yin Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 18:30 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Pilates Intro Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:30 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:30 - 19:30 3Fit® Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Blid Yoga Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 Coach By Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Energi til livet - basis Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Susanne M. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Bike Mathilde A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 TRX Level II Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:15 - 17:40 Fitness programlægning Camilla P. Fitness Book
17:15 - 18:15 Yoga for alle Claudine Rasmussen Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:45 - 18:10 Fitness programlægning Camilla P. Fitness Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Yoga Yin Claudine Rasmussen Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Step begynder Gitte H. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX Level I Susanne M. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Coach By Color - Bike Susanne M. Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 3Fit® Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:15 - 09:45 Energi til livet - Introsamtale Susanne M. Reception Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Seniorkraft motion Susanne M. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Mediyoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Yoga Yin Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 TRX Level I Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Coach By Color - Bike Laura A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:15 - 18:30 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 19:30 3Fit® Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI-Huset kan du booke badmintonbaner på klippekort. Det betyder, at du selv bestemmer
hvornår og hvor tit du vil spille.