Se holdplan

Vi glæder os til at se på dig et af vores hold på husets holdtræningsplan
Bliv medlemSpil Badminton

noshow
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 TRX Intro Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 3Fit® Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Stine N. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:00 HIIT Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 12:30 CORE Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 3Fit® Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Yoga let øvet Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:00 HIIT Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Yoga Yin Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 12:30 CORE Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 Bodytoning Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft cirkeltræning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 TRX Intro Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Amalie E. Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft Yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 TRX Intro Amalie E. Idrætslokaler: Springhal Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Yoga Gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Hiphop Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:30 - 18:00 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:45 - 17:45 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Yoga for alle Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Step begynder Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
18:00 - 19:30 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 MediYoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Yoga Yin Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Blid Yoga Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Karina J. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Energi til livet - basis Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:30 - 12:30 Yoga Gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Puls & Styrke Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Pilates Let øvet Maria G. J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Pilates Intro Maria G. J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:15 - 18:15 Yoga for alle Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Yoga Yin Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 Coach By Color - Bike Cecilie C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
06:15 - 07:15 TRX intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Mediyoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 3Fit® Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Seniorkraft motion Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Yoga Yin Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Gravid 3Fit Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:15 - 18:30 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Dancefit Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:15 - 19:15 Coach By Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 3Fit® Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Bodybold Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Senior Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Puls & Styrke Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Step begynder Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:15 - 18:15 TRX Øvede Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:30 Yoga let øvet Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 20:00 Klatring Jeppe Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:45 - 20:45 Blid Yoga Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach By Color - Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Kristen H. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:15 - 11:15 Yoga - Mor i Form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 TRX - seniorkraft motion Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 3Fit® Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 16:30 HIIT Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 17:00 CORE Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 TRX Intro Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:00 HIIT Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 12:30 CORE Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga let øvet Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga Yin Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:00 HIIT Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 12:30 CORE Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 Bodytoning Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft cirkeltræning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 TRX Intro Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Amalie E. Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft Yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 TRX Intro Amalie E. Idrætslokaler: Springhal Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Yoga Gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Hiphop Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 18:00 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:45 - 17:45 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Step begynder Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Yoga for alle Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 MediYoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:30 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Yoga Yin Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Blid Yoga Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Karina J. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Energi til livet - basis Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:30 - 12:30 Yoga Gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Pilates Let øvet Maria G. J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Puls & Styrke Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Pilates Intro Maria G. J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:15 - 18:15 Yoga for alle Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:15 - 19:15 Yoga Yin Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
06:15 - 07:15 Coach By Color - Bike Cecilie C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 3Fit® Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Mediyoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:30 - 12:30 Seniorkraft motion Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Gravid 3Fit Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Yoga Yin Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:15 - 18:30 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Dancefit Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Coach By Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 3Fit® Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Karina J. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bodybold Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Senior Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Step begynder Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Puls & Styrke Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Yoga for alle Katrine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:15 - 18:15 TRX Øvede Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:30 Yoga let øvet Katrine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:15 - 19:15 3Fit® Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:30 - 20:00 Klatring Jeppe Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:45 - 20:45 Blid Yoga Katrine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach By Color - Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 TRX - seniorkraft motion Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Yoga - Mor i Form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Kristen H. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 3Fit® Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 16:30 HIIT Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:00 CORE Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 TRX Intro Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:00 HIIT Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 12:30 CORE Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 Yoga let øvet Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Husets instruktør Idrætslokaler: Spinningsal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:00 HIIT Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Yoga Yin Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 12:30 CORE Husets instruktør Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft cirkeltræning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 TRX Intro Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft Yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Yoga Gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 18:00 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:45 - 17:45 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Yoga for alle Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:30 Klatring Christian S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Blid Yoga Katrine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Karina J. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Bodybold Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Energi til livet - basis Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Mor i form 3Fit Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 SeniorKraft Bordtennis .... Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga Gravid Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Puls & Styrke Camilla P. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Pilates Let øvet Maria G. J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Pilates Intro Maria G. J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:15 - 18:15 Yoga for alle Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 3Fit® Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:15 - 19:15 Yoga Yin Claudine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 Coach By Color - Bike Cecilie C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
06:15 - 07:15 TRX intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Mediyoga Ditte Appel Krath Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 3Fit® Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Seniorkraft motion Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Yoga for alle Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Yoga Yin Bree Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Gravid 3Fit Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:15 - 18:30 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Dancefit Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:15 - 19:15 Coach By Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 3Fit® Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 3Fit® Karina J. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Bodybold Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 TRX Yoga Sofie D. Idrætslokaler: Multisalen Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Energi til livet - basis Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Coach By Color - Senior Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Puls & Styrke Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Step begynder Amalie E. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Katrine A. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Yoga for alle Katrine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:15 - 18:15 TRX Øvede Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 3Fit® Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:15 - 19:30 Yoga let øvet Katrine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 20:00 Klatring Jeppe Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:45 - 20:45 Blid Yoga Katrine H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:15 - 07:15 TRX intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Coach By Color - Bike Amalie E. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Kristen H. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:15 - 11:15 Yoga - Mor i Form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 TRX - seniorkraft motion Katrine A. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Kristen H. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - intro Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 3Fit® Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 16:30 HIIT Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Frederik A. R. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 17:00 CORE Amalie E. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI-Huset kan du booke badmintonbaner på klippekort. Det betyder, at du selv bestemmer
hvornår og hvor tit du vil spille.