Se holdplan

Vi glæder os til at se på dig et af vores hold på husets holdtræningsplan
Bliv medlemSpil Badminton

noshow
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Sophie L.K. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:15 - 10:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:30 - 11:30 TRX Intro Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:45 - 12:45 3Fit® Sophie L.K. Intern: Outdoor Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Dorthe K. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til Livet - Basis Bobby C. Idrætslokaler: Outdoor Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Bobby C. Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:30 - 18:30 Yoga Gravid Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 3Fit Bobby C. Idrætslokaler: Outdoor Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:30 - 19:45 Yoga øvet Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 SeniorKraft yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Pilates Let øvet Maria G. J. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Pilates Intro Maria G. J. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 3Fit® Marie A. Intern: Outdoor Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:15 - 18:15 Ashtanga yoga Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Hal A Book
18:15 - 19:15 Yoga Yin Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:30 - 09:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 3Fit® Bobby C. Intern: Outdoor Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Karina M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - Pilates Karina M. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:30 - 16:30 Blid Yoga Dorthe W. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Stræk og meditation Dorthe W. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:30 - 17:45 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 18:25 Fitness programlægning Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:30 - 18:55 Fitness programlægning Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 3Fit® Line Z. Intern: Outdoor Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Stræk og meditation Dorthe W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til Livet - Intro Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Anna Aa. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:30 - 18:45 Yoga let øvet Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Pilates intro Karina M. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 3Fit® Sophie L.K. Intern: Outdoor Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Pilates let øvet Karina M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Multisalen Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga - Mor i Form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:15 - 10:15 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Yoga Yin Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 3Fit® Marie A. Intern: Outdoor Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 TRX Intro Marie A. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:30 - 12:30 Energi til Livet - Basis Bobby C. Idrætslokaler: Outdoor Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Bobby C. Idrætslokaler: Hal A Book
17:30 - 18:30 Yoga Gravid Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 3Fit Bobby C. Idrætslokaler: Outdoor Book
18:30 - 19:45 Yoga øvet Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 SeniorKraft yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft bold & TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Pilates Let øvet Maria G. J. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Pilates Intro Maria G. J. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 3Fit® Marie A. Intern: Outdoor Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Yoga Yin Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:30 - 09:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 3Fit® Bobby C. Intern: Outdoor Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - Pilates Karina M. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:30 - 16:30 Blid Yoga Dorthe W. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Stræk og meditation Dorthe W. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 17:45 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 18:25 Fitness programlægning Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:30 - 18:55 Fitness programlægning Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 3Fit® Line Z. Intern: Outdoor Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Stræk og meditation Dorthe W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til Livet - Intro Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Anna Aa. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:30 - 18:45 Yoga let øvet Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Pilates intro Karina M. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:00 - 19:00 3Fit® Sophie L.K. Intern: Outdoor Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Pilates let øvet Karina M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga - Mor i Form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:15 - 17:15 3Fit® Kristian A. O. P. Intern: Outdoor Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:15 - 10:15 TRX Intro Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 3Fit® Sara-Marie Velling Intern: Outdoor Book
10:30 - 11:30 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:30 - 11:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga Yin Munna H.J. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:15 - 10:15 Coach by Color - Bike Dorthe K. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Yoga for alle Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndag DGI Huset Aarhus Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Blid Yoga Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
11:30 - 12:30 Energi til Livet - Basis Bobby C. Idrætslokaler: Outdoor Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:30 - 17:30 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Bobby C. Idrætslokaler: Hal A Book
17:30 - 18:30 Yoga Gravid Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 3Fit Bobby C. Idrætslokaler: Outdoor Book
18:30 - 19:45 Yoga øvet Caroline T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 SeniorKraft yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Pilates Let øvet Maria G. J. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Pilates Intro Maria G. J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 3Fit® Marie A. Intern: Outdoor Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie A. Idrætslokaler: Multisalen Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Yoga Yin Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:30 - 09:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 3Fit® Bobby C. Intern: Outdoor Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Energi til livet - Pilates Karina M. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:30 - 16:30 Blid Yoga Dorthe W. Idrætslokaler: Multisalen Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Stræk og meditation Dorthe W. Idrætslokaler: Rytmehal Book
16:30 - 17:45 Yoga let øvet Sara-Marie Velling Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Coach by Color - Bike Marie A. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 TRX Intro Line Z. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 18:25 Fitness programlægning Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Bodytoning Line Z. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:30 - 18:55 Fitness programlægning Sara-Marie Velling Fitnessområdet Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 3Fit® Line Z. Intern: Outdoor Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Stræk og meditation Dorthe W. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:30 - 12:30 Energi til Livet - Intro Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Coach by Color - Bike Anna Aa. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Trine F. T. Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Sophie L.K. Idrætslokaler: Multisalen Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:30 - 18:45 Yoga let øvet Trine F. T. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Pilates intro Karina M. Idrætslokaler: Multisalen Book
18:00 - 19:00 3Fit® Sophie L.K. Intern: Outdoor Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Pilates let øvet Karina M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Coach by Color - Bike Bobby C. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga - Mor i Form Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Multisalen Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Yoga for alle Munna H.J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI-Huset kan du booke badmintonbaner på klippekort. Det betyder, at du selv bestemmer
hvornår og hvor tit du vil spille.