Se holdplan

Vi glæder os til at se på dig et af vores 80 hold på husets holdtræningsplan
Bliv medlemSpil Badminton
noshow
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Seniorkraft - Motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 16:00 Aktiv Ferie DGI Huset Aarhus Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Anne H. N. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:15 - 12:15 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 18:00 Klatring Signe S. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Spinning 1 Linda G. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 TRX Intro Morten K. N. Idrætslokaler: Hal D Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Yoga Flow Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 16:00 Aktiv Ferie DGI Huset Aarhus Book
10:00 - 11:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 Spinning intro Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Christina B Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:30 - 10:30 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 16:00 Aktiv Ferie DGI Huset Aarhus Book
10:30 - 11:30 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Yoga for alle Sofie B. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Nadia L Idrætslokaler: Akt. 1 Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 17:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 18:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Golf Fitness Niklas F. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Anne H. N. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Spinning 1 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
17:30 - 18:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 3Fit® Anne H. N. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:15 - 18:45 Fitness programlægning Niklas F. Fitnessområdet Book
18:15 - 19:15 Spinning 1 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sofie M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 TRX Øvede Anne H. N. Idrætslokaler: Hal D Book
19:00 - 20:00 Bodybold Niklas F. Idrætslokaler: Rytmehal Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:30 - 20:45 Yoga øvet Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form motion Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft motion Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Spinning 1 - Activio Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
17:15 - 18:15 Yoga Yin Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
18:15 - 19:15 Spinning 1 Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:15 - 19:15 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 20:00 Klatring Casper W Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:15 - 20:15 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:30 Klatring Casper W Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Sofie M. Idrætslokaler: Rytmehal Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Mai S. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Steffen S. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 18:00 Spinning 2 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 17:30 Fitness programlægning Anne H. N. Fitnessområdet Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 DanceFit Carina B. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:30 - 18:30 Yoga for alle Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:00 Fitness programlægning Anne H. N. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie Louise Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 18:30 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Dance Teens Carina B. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:30 - 20:00 Yoga let øvet Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 19:30 Spinning intro Anne H. N. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 19:00 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
19:00 - 20:00 3Fit® Maja V Idrætslokaler: Hal D Book
19:00 - 20:00 FoamRollers Maj K.R. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Bobby C. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:30 KidFit fitness Steffen S. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Spinning intro Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Sofie B. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:30 - 19:00 Yoga let øvet Sofie B. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:45 - 18:45 Spinning 1 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 FoamRollers Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:30 - 20:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
06:30 - 07:30 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Seniorkraft - Motion Susie J. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 Yoga for alle Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Samuel C. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 18:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Spinning 1 Linda G. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Kristine Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 TRX Intro Morten K. N. Idrætslokaler: Hal D Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Yoga Flow Jana L. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Spinning intro Kristine Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Denise Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 Familietons Denise Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Kristine Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:30 - 10:30 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Familietons Denise Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:30 - 11:30 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Denise Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Yoga for alle Husets instruktør Idrætslokaler: Body & Mind Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndag Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Nadia L Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 18:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 17:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Spinning 1 Christina B Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Golf Fitness Niklas F. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Anne H. N. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
17:30 - 18:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 3Fit® Anne H. N. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:15 - 19:15 Spinning 1 Christina B Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:15 - 18:45 Fitness programlægning Niklas F. Fitnessområdet Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 TRX Øvede Anne H. N. Idrætslokaler: Hal D Book
19:00 - 20:00 Bodybold Niklas F. Idrætslokaler: Rytmehal Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:30 - 20:45 Yoga øvet Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Mor i Form motion Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:15 - 12:15 Informationsmøde - Supermom BootCamp Karoline W. Mødelokaler: M 3 på 3. Sal Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft motion Bobby C. Idrætslokaler: Rytmehal Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
16:00 - 17:00 Yoga Flow Jana L. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Spinning 1 - Activio Dorthe K. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:15 - 18:15 Yoga Yin Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:15 - 19:15 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:15 - 19:15 Spinning 1 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 20:00 Klatring Casper W Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:15 - 20:15 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:30 Klatring Casper W Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Sofie M. Idrætslokaler: Rytmehal Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Linda G. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Steffen S. Fitnessområdet Book
16:30 - 18:00 Spinning 2 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 Yoga let øvet Stephany I Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 DanceFit Carina B. Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 17:30 Fitness programlægning Anne H. N. Fitnessområdet Book
17:30 - 18:00 Fitness programlægning Anne H. N. Fitnessområdet Book
17:30 - 18:30 Yoga for alle Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Dance Teens Carina B. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:00 - 18:30 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie Louise Idrætslokaler: Hal D Book
18:30 - 19:00 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
18:30 - 19:30 Spinning intro Anne H. N. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 20:00 Yoga let øvet Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 FoamRollers Maj K.R. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
19:00 - 20:00 3Fit® Maja V Idrætslokaler: Hal D Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft yoga Stephany I Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:30 KidFit fitness Steffen S. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 Spinning intro Anna K. H Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 19:00 Yoga let øvet Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:45 - 18:45 Spinning 1 Anna K. H Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 FoamRollers Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:30 - 20:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
06:30 - 07:30 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Springhal Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Seniorkraft - Motion Susie J. Idrætslokaler: Springhal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:15 - 11:15 SeniorKraft TRX Bobby C. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:30 - 16:30 KidFit Parkour 7-10 år Samuel C. Idrætslokaler: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:30 - 18:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Spinning 1 Linda G. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 KidFit Parkour 11-15 år Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 TRX Intro Morten K. N. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Yoga Flow Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
10:00 - 11:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:15 - 11:15 Spinning intro Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:30 - 11:30 Gymleg 2-5 årige Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 Familietons Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:30 - 10:30 3Fit® Husets instruktør Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
10:00 - 11:00 Familietons Maj K.R. Idrætslokaler: Springhal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:30 - 11:30 TRX Øvede Husets instruktør Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:00 - 12:00 Gymleg 2-5 årige Maj K.R. Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndag Husets instruktør Idrætslokaler: Springhal Book
12:00 - 13:00 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft motion Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
10:15 - 11:15 Yoga for alle Nadia L Idrætslokaler: Rytmehal Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 17:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 KidFit Mini Spring 4-9 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
16:30 - 18:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 Golf Fitness Niklas F. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Anne H. N. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Spinning 1 Trine L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:30 - 18:30 Yoga Gravid Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:30 KidFit Spring 10-12 år Peder C.J. Idrætslokaler: Springhal Book
18:00 - 19:00 3Fit® Anne H. N. Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:15 - 19:15 Spinning 1 Trine L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:15 - 18:45 Fitness programlægning Niklas F. Fitnessområdet Book
18:30 - 19:30 Yoga for alle Sofie M. Idrætslokaler: Body & Mind Book
19:00 - 20:00 TRX Øvede Anne H. N. Idrætslokaler: Hal D Book
19:00 - 20:00 Bodybold Niklas F. Idrætslokaler: Rytmehal Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:30 - 20:45 Yoga øvet Stephany I Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Yoga for alle Stephany I Idrætslokaler: Rytmehal Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Bodybold Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
10:00 - 11:00 SeniorKraft yoga Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Rytmehal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:15 - 11:15 Mor i Form motion Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:30 - 12:30 SeniorKraft motion Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Yoga Flow Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Zumba® Fitness Andrea Kiss Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:00 - 18:00 Spinning 1 - Activio Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 18:00 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
17:15 - 18:15 Yoga Yin Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
18:15 - 19:15 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:15 - 19:15 Spinning 1 Benny M Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 20:00 Klatring Casper W Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:15 - 20:15 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Body & Mind Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:30 Klatring Casper W Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
08:00 - 09:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
08:00 - 09:00 Yoga for alle Sofie M. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
09:00 - 10:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Mai S. Idrætslokaler: Spinningsal Book
10:00 - 11:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
10:00 - 11:00 Pilates let øvet Anne Birgitte G. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
10:15 - 11:15 3Fit® Bobby C. Idrætslokaler: Hal D Book
11:00 - 12:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
12:00 - 13:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
13:00 - 14:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:00 - 17:00 KidFit fitness Steffen S. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:30 - 18:00 Spinning 2 Trine K. L. Idrætslokaler: Spinningsal Book
16:30 - 17:30 Yoga let øvet Lise M.W. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:00 - 17:30 Fitness programlægning Anne H. N. Fitnessområdet Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 DanceFit Carina B. Idrætslokaler: Rytmehal Book
17:30 - 18:30 Yoga for alle Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:30 - 18:00 Fitness programlægning Anne H. N. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 TRX Øvede Marie Louise Idrætslokaler: Hal D Book
18:00 - 19:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
18:00 - 18:30 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 Dance Teens Carina B. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:30 - 19:30 Spinning intro Anne H. N. Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:30 - 20:00 Yoga let øvet Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
18:30 - 19:00 Fitness programlægning Maj K.R. Fitnessområdet Book
19:00 - 20:00 3Fit® Maja V Idrætslokaler: Hal D Book
19:00 - 20:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 FoamRollers Maj K.R. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
09:00 - 10:00 Spinning 1 Bobby C. Idrætslokaler: Spinningsal Book
09:00 - 10:00 SeniorKraft yoga Stephany I Idrætslokaler: Springhal Book
10:15 - 11:15 Mor i Form TRX Bobby C. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
11:30 - 12:30 TRX Intro Bobby C. Idrætslokaler: Klatrevæg Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal A Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
16:00 - 17:30 KidFit fitness Steffen S. Fitnessområdet Book
16:00 - 17:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
16:30 - 17:30 Yoga for alle Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
16:30 - 17:30 Spinning intro Anna K. H Idrætslokaler: Spinningsal Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
17:00 - 18:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
17:00 - 18:00 Pilates let øvet Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
17:00 - 18:00 TRX Øvede Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
17:00 - 18:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
17:30 - 19:00 Yoga let øvet Jana L. Idrætslokaler: Body & Mind Book
17:45 - 18:45 Spinning 1 Anna K. H Idrætslokaler: Spinningsal Book
18:00 - 19:00 Zumba® Fitness Nicole L. Idrætslokaler: Rytmehal Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
18:00 - 19:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
18:00 - 19:00 FoamRollers Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
18:00 - 19:00 3Fit® Maj K.R. Idrætslokaler: Hal D Book
18:30 - 20:00 Klatring Sofie H Idrætslokaler: Klatrevæg Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal A Book
19:00 - 20:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
19:00 - 20:00 Pilates intro Tina J. Idrætslokaler: Akt. 1 Book
20:00 - 21:00 Badminton 3 klip Idrætslokaler: Hal B Book
20:00 - 21:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler: Hal B Book
21:00 - 22:00 Bordtennis Idrætslokaler: Klatrevæg Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI-Huset kan du booke badmintonbaner på klippekort. Det betyder, at du selv bestemmer
hvornår og hvor tit du vil spille.